καλησπέρα και από μένα

Status
Κλειστό για αναρτήσεις.
καλησπέρα σας. κάποτε διάβασα πως για να παραμείνει κάποιος δημιουργικός πρέπει να κρατάει πάντα μαζί του ένα σημειωματάριο . Αυτό έκανα κι εγώ λοιπόν για να συγκρατώ καθετί που με παραξενεύει αλλά και αυτές τις μικρές " εμπνεύσεις της στιγμής " . καιρός λοιπόν να μοιραστώ μερικές από αυτές με όσους είναι διατεθειμένοι να μου αφιερώσουν λίγο χρόνο.

δύσκολο να απαντήσω... Βερολίνο ίσως? ή μήπως Λονδίνο? στο πρώτο έχω βρεθεί αλλά δεν θα έλεγα όχι σε μία ακόμη επίσκεψη!

Καλώς ήρθες!!! Κι εμένα μου ήρθε το τραγούδι από τις Τρύπες στο μυαλό! (Μα καλά, τι έχω πάθει σήμερα με όλα τα καλωσορίσματα; Όλο και κάτι συνειρμικό μου έρχεται στο μυαλό!)

Καλωσορισες Ταξιδιαρα Ψυχη

(εμενα αυτο το "εδω εκει παραπερα" μου θυμιζει το ανεκδοτο: που πηγε η μικρη Αννουλα μετα την εκρηξη; Εδω, εκει, παραπερα)

Φαροφύλακας

Απαρέμφατος Δροσουλίτης του πιο Μόρμυρου Φθόγγου
Προσωπικό λέσχης
Τρύπες κι εγώ.. Καλωσόρισες! :)

στο τέλος θα πρέπει να απαιτήσω αποζημίωση από το συγκρότημα για διαφυγόντα κέρδη εφόσον κάνω τόσο καλό προμοντάρισμα! Καλώς σας βρήκα! :)

Τα ανείπωτα

Last edited by a moderator:
Καλωσορισες Ταξιδιαρα Ψυχη

(εμενα αυτο το "εδω εκει παραπερα" μου θυμιζει το ανεκδοτο: που πηγε η μικρη Αννουλα μετα την εκρηξη; Εδω, εκει, παραπερα)
κάπως έτσι!εσύ όταν διαβάζεις ένα βιβλίο,δεν παρασύρεσαι από την ιστορία και το μέρος στο οποίο διαδραματίζεται αυτή???! έτσι κι εγώ :)

Status
Κλειστό για αναρτήσεις.