Πώληση: 5 βιβλία της σειράς Discworld του Terry Pratchett (στα Αγγλικά)

Πουλάω τα εξής βιβλία της σειράς Discworld:
  • The Color of Magic
  • The Light Fantastic
  • Sourcery
  • Eric
  • Mort
Αμερικάνικες εκδόσεις, 10 ευρώ έκαστο, ή 40 ευρώ και τα 5 μαζί.
Τα Light Fantastic, Sourcery και Eric είναι σε άριστη κατάσταση, ενώ τα Color of Magic και Mort σε καλή, αλλά με σημάδια χρήσης (βλέπε φωτο παρακάτω)

Τα βιβλία πωλούνται λόγω ψυχασθένειας του ιδιοκτήτη τους! Ξαφνικά η εκδοτική εταιρία αποφάσισε να αλλάξει το ύψος των συγκεκριμένων εκδόσεων, και πλέον κατέστη αδύνατο να αγοραστεί ολόκληρη η σειρά ομοιόμορφα (εκτός και αν φάω τα νιάτα μου ψάχνοντας μεταχειρισμένα) - οπότε όποιος τα θέλει θα πρέπει να μην έχει τέτοιες "ανωμαλίες"! :-D

Με συνάντηση "χέρι-με-χέρι" σε σταθμό μετρό μπλε γραμμή, ή στις περιοχές Ζωγράφου, Παπάγου, Χολαργό, Χαλάνδρι.
Αν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται, ας μου στείλει μήνυμα.

Γιατί να τα αγοράσει κάποιος, ενώ στο amazon έχουν μέγιστο 9,99 δολάρια το ένα καινούργια; Νομίζω ότι για μεταχειρισμένα είναι ακριβά.

Στο amazon.com έχουν $10 (δηλ περίπου 9.5 ευρώ) αλλά συν ταχυδρομικά. Mεμονωμένα έρχεται αρκετά πάνω από 10 ευρώ το καθένα, ενώ όλα μαζί έρχεται πολύ πάνω από 40. Και τα 3 από τα 5 είναι ουσιαστικά καινούρια (δεν έχουν διαβαστεί)

Κάνω ένα μικρό "σπρώξιμο" στις 2 αγγελίες μου. Αν δεν επιτρέπεται, παρακαλώ να σβηστεί.