Προτάσεις για σειρές

Πιουζυ, άκου εμένα και ριξτο στις κωμωδίες! Ξεκινά με mom και 2 broke girls να γελάσει το χειλακι σου. :ναι:

Χαχαχαχα! Τελικά μάλλον δεν το χω με τις σειρές. Έβαλα να δω το πρώτο επεισόδιο από Black Books. Το έκοψα στα πρώτα 4 λεπτά. Έβαλα μετά το Community. Αυτό εκόπη στα 3. Άσε σου λέω. :όχισουλέω:

Seinfeld και San Junipero. Τελευταία προσφορά. Δεν έχω κάτι άλλο να προτείνω μετά. (Σόρρυ που σε μαύρισα με το black mirror).

Είχα δει παλιά λίγο Seinfeld και μου είχε φανεί χαζό.. Χαχαχαχα! Δεν μπορείς να με πιάσεις πουθενά ε; Το ξέρω.. αυτό μου συμβαίνει συχνά με τις σειρές ή αντε και όταν είναι να αγοράσω σοκολάτες από το σουπερμάρκετ. Γενικά δεν είμαι έτσι! :αργκ::αργκ::αργκ:

(ΥΓ. Σιγά ρε χαζό! :αγαπώ: )

Επειδή τελευταία το πρόγραμμα με το οποίο έβλεπα σειρές με streaming άρχισε να μου κάνει κόλπα, λέω να ρωτήσω εδώ:

Εσείς ΠΩΣ βλέπετε σειρές/ταινίες;;

(Θέλω να αποφύγω το downloading. Έχω δοκιμάσει stremio και popcorn μέχρι στιγμής. Το μεν πρώτο μου δημιουργεί θέμα με τη σύνδεση και το δε δεύτερο είναι πιο αργό και από τον θάνατο. ώρες ώρες..)

Ο θάνατος δεν είναι πάντα αργός, μπορεί να είναι και ακαριαίος :ρ

(δεν μπορώ να σε βοηθήσω με τα υπόλοιπα)

Αστα.. ήταν ωραία σειρά.

Επίσης τελείωσα και την σειρά how i met your mother, η 9η σεζόν ήταν λιγάκι βαρετή, αλλά δεν μπορώ να πω, καλή ήταν και αυτή η σειρά, πολλά κλισέ, αλλά ποιος νοιάζεται; :χαχαχα:

Το "μικρό σπίτι στο λιβάδι", σεζον 2 αυτην την στιγμή
έχω κολλήσει και λίγο με τον ντετεκτιβ Μερντοχ

@Πιουζυ η καλύτερη λύση είναι το Kodi. Κατέβασε το kodi jarvis 16.1 και πέρασε του το deluxe build απο το grecotm.

Ίζι

Κυρά των Σκιών
Το "μικρό σπίτι στο λιβάδι", σεζον 2 αυτην την στιγμή
Τέλεια σειρά, την έβλεπα μικρή φανατικά. Με θυμάμαι να κάνω σπριντ τα μεσημέρια απ' το σχολείο στο σπίτι για να προλάβω να τη δω. Πάντως διάβασα ένα απ' τα βιβλία και δεν μου πολυάρεσε.

Τέλεια σειρά, την έβλεπα μικρή φανατικά. Με θυμάμαι να κάνω σπριντ τα μεσημέρια απ' το σχολείο στο σπίτι για να προλάβω να τη δω. Πάντως διάβασα ένα απ' τα βιβλία και δεν μου πολυάρεσε.
εχεις ακούσει και για την ασχημη φημολογία γυρω από την αληθινή ιστορια της Λωρα και της οικογένειας της στην αγρια δυση